close
loading

Skontaktuj się z nami:

517 172 501

 

sklep@plexmedia.pl

Wyroby z plexi na zamówienie

Tak zwane szkło akrylowe (plexi), dzięki swoim właściwościom oraz zdolnościom do termoformowania może być kształtowane zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta. Odporność na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV (pleksi nie żółknie) oraz dopuszczenie do kontaktu z żywnością (FG) wpływa na znaczne poszerzenie zastosowań i wszechstronne wykorzystanie. Produkowane przez nas płyty z plexi, na zamówienie klientów tniemy precyzyjnie pod potrzebny wymiar laserem CO². W przypadku, gdy zapotrzebowanie dotyczy określonego wyrobu (szczegółowe ustalenia wraz z dostarczoną dokumentacją techniczną), również z użyciem lasera dokonujemy obróbki pleksi, nadając właściwy do potrzeb kształt. Co ważne, jesteśmy w stanie zagwarantować bezproblemową powtarzalność projektu, a więc produkcję wieloseryjną wyrobów. Cena danej usługi jest uzależniona od stopnia skomplikowania (np. zastosowanie dodatkowych czynności grawerowania i frezowania), rodzaju i grubości płyty plexi oraz wielkości zamówienia i ustalana w sposób zindywidualizowany, dotyczący konkretnego projektu.

Oferta wyrobów z plexi

Oprócz dostępnych w ofercie płyt z pleksi produkujemy wyroby dedykowane różnorodnym zastosowaniom. Jako producent realizujemy projekty własne ukierunkowane nie tylko na wyroby codziennego użytku domowego, ale również przeznaczone do biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznych i wielu innych. Pośród wielu dostępnych produktów z plexi na uwagę zasługują m.in.:

  • akcesoria łazienkowe - wieszaki na ręczniki, pojemniki na golarki,
  • akcesoria kuchenne - stojaki na talerze i sztućce,
  • akcesoria biurowe - kieszonki na foldery, stojaki na przybory, stojaki na foldery i broszury, również wiszące, stojaki na wizytówki,
  • akcesoria sklepowe - różnorodne ekspozytory, stojaki reklamowe,
  • gotowe nośniki reklamowe - kasetony, szyldy, ekspozytory,
  • pojemniki do ankiet i urny wyborcze.

Zgodnie z ewentualnym zamówieniem określony wyrób może być poddany odpowiednim zabiegom grawerowania i frezowania oraz usytuowania właściwej dla klienta reklamy. W tym przypadku cena jest ustalana indywidualnie, stosownie do procesów nakładczych i dodatkowych materiałów.

 

PLEXMEDIA

Lipka 94, 05-205 Klembów
sklep@plexmedia.pl

 

Powered by: www.cdx.pl