close
loading

Skontaktuj się z nami:

517 172 501

 

sklep@plexmedia.pl

PLEXMEDIA - TWORZYMY JAKOŚĆ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Z branżą reklamową mamy długoletnie doświadczenie, które owocuje dużą wiedzą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zależy nam, żeby nasz klient był w 100% zadowolony i dobrze wspominał naszą firmę.

Zawsze chętnie doradzimy, a ponieważ jesteśmy ambitni postaramy się sprostać nawet skomplikowanemu zleceniu.

Zajmujemy się produkcją jak i również montażem reklam.

Rynek reklam stacjonarnych to nie tylko obecność anonsów sklepów, galerii handlowych, firm czy też różnorodnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, ale również podświetlanych nośników wykonanych z poliwęglanu lub plexi. Banery, billboardy, szyldy, kasetony są częścią naszego życia, widzimy je praktycznie wszędzie, ale nie wszystkie zwracają na siebie szczególną uwagę. Nie tyle treścią, ile wykonaniem nośników, których jakość może zepsuć nawet najlepszy slogan reklamowy. Dlatego, jako producent ciętych płyt poliwęglanowych i z plexiglasu, mając ogromny bagaż doświadczeń z branży reklamowej, wiemy, jak ważny jest to element przemyślanej strategii. Realizacja przekazu musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w odpowiedniej oprawie, idealnie skrojonej pod chwytliwe hasło.

Dla nas, producenta wyrobów z tworzywa sztucznego, jakim jest plexiglass i poliwęglan każde zlecenie, niezależnie od wymagań, jest wyzwaniem, które traktujemy w sposób indywidualny, dostosowany do określonych potrzeb i oczekiwań. Realizujemy wiele projektów, również te, które mają swoje miejsce na różnorodnych targach i eventach branżowych. W tym przypadku jesteśmy w stanie od podstaw stworzyć kompleksową aranżację stoiska wpisującą się w charakter działalności, epatującą przyjazną i zachęcającą do odwiedzin wizualizacją.

Obok realizacji zleceń kompleksowych noszących charakter wykonawczy oferujemy również sprzedaż płyt z poliwęglanu i plexiglasu. Zgodnie z zamówieniem i poczynionymi ustaleniami płyty docinamy na wymiar i wysyłamy w ciągu 48 godzin.

 

PLEXMEDIA

Lipka 94, 05-205 Klembów
sklep@plexmedia.pl

 

Powered by: www.cdx.pl